Rekreacja

Wspinanie zazwyczaj jest kojarzone z wyczynem, ekstremalną przygodą, dużym ryzykiem. Tymczasem wspinaczka uprawiana w skałkach, bądź na sztucznych ściankach może być doskonałą formą rekreacji dla wszystkich. Wspinanie wszechstronnie rozwija ruchowo, ale również pozytywnie wpływa na cechy umysłu i psychiki... a poza tym potrafi przynosić mnóstwo radości i satysfakcji. Z tą myślą proponujemy uczestnictwo w różnorodnych zajęciach rekreacyjnych mających związek ze wspinaniem. Aby wziąć w nich udział nie jest wymagana wybitna forma fizyczna czy posiadanie specjalnych umiejętności. Nie ma ograniczeń wiekowych i sprawnościowych. Program zajęć zawsze dostosowany jest do możliwości i życzeń uczestników, przy czym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo uczestników. Proponujemy następujące rodzaje zajęć rekreacyjnych:
  • wspinaczka rekreacyjna dla małych grup, rodzinna, wspinaczki partnerskie
  • zajęcia wspinaczkowe dla grup zorganizowanych (klasy szkolne, organizacja zajęć dla grup młodzieży przebywającej na obozach, kolniach)
  • współpraca z firmami prowadzącymi szkolenia typu "team building"